Yaşam

5.5 Aylık Hamile Burcu Biricik Kırmızılar İçinde Büyüledi

Burcu Biricik geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinliğe kırmızı elbisesiyle katıldı. Sosyal medyayı sallayan oyuncu, büyük beğeni kazandı.

Camdaki Kız dizisindeki performansı ve rolüyle büyük bir şöhret kazanan Burcu Biricik, çocuğunu kucağına almanın heyecanını yaşıyor. Ünlü isim hamilelik nedeniyle herhangi bir projede yer almazken geçtiğimiz günlerde özel bir etkinliğe katıldı. Etkinliğe kırmızı bir kıyafet gelerek oyuncu, görünümü ve hamilelik pozlarıyla beğenildi. Sosyal medya da paylaşılan görüntülere Burcu Biricik’in sevenlerinden övgüler yapıldı.

5.5 Hamile Burcu Biricik Kırmızılar İçinde Büyüledi

Çift Kız Bebek Bekliyor

Burcu Biricik, 2014 yılında Emre Yetkin ile evlenmişti. Aşklarını evlilikle taçlandıran çift, aradan geçen yılların ardından bebek heyecanını da yaşayacak. Yaklaşık 3.5 ay sonra doğum yapacak olan Burcu Biricik’in ve bebeğinin de sağlıklı olduğu öğrenildi. Göbeği büyümeye başladığı görülen oyuncu, sosyal medyadan çok fazla paylaşımda bulunmuyordu. Ancak son etkinlik sonrasında kırmızı elbisesiyle verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaşan Burcu Biricik’e hamilelik çok yakıştırıldı. Etkinlikte podyuma da çıkan Burcu Biricik karnını açıkta bırakan kıyafetleriyle podyumda alkışlar eşliğinde yürüdü.

5.5 Hamile Burcu Biricik Kırmızılar İçinde Büyüledi

Heyecanla Paylaşmıştı

İlk hamilelik paylaşımı 3.5 aylık hamileyken paylaşan Burcu Biricik, yeni projelere de bu nedenle dahil olamayacağını söylemişti. Oyuncu,  “Evde olmak ve dinlenmek huzur getirdi. Bir süre daha evdeyim, acelem yok. Hamileyim, bebitomuzu bekliyoruz bir süredir. 3,5 aylık oldu ve bir kızımız geliyor” demişti. Kız bebekleri olduğu öğrenilen çiftin bebekleri için belirledikleri ismi ise paylaşmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu