Haber

Anadolu Isuzu, “Bu Yol İyileştirir” sloganıyla deprem bölgesindeki çocuklara destek oldu.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, deprem bölgesindeki çocuklara destek olmak için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile arazi yarışı etkinliği düzenledi. Etkinlikten elde edilen gelirin tamamı, depremden etkilenen çocukların ihtiyaçlarını karşılamak ve kişisel gelişimlerini desteklemek için TOG’a aktarıldı.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Şubat ayında meydana gelen ve ülkemizi derinden etkileyen sarsıntı felaketinin yaralarını sarmak için çalışmalarını sürdürüyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Isuzu D-Max araçlarıyla 23 yarışçının katıldığı yarış etkinliği, 15 Nisan Cumartesi günü Anadolu Isuzu’nun uzun dönemli sponsoru olduğu Turkcell Platinum Park’ta gerçekleşti.

D-Max kamyonet araçlarla “Bu Pist İyileşir” sloganıyla düzenlenen etkinlik, off road yarış pilotlarının yerde gerçekleştirdiği bayrak toplama yarışıyla devam etti. Etkinlikten elde edilen gelirin tamamı deprem bölgesindeki çocuklara yönelik destek faaliyetlerinde kullanılmak üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlandı. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın etkinlik alanına kurduğu özel stantta ziyaretçilere destek faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Etkinlik, yarış etaplarının ardından off-road yarışçılarına verilen ödül töreniyle sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberhanonu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu