Haber

Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nden bayram desteği

Sefer DEMİR / DÜZCE (İGFA) –Gazeteciler Cemiyeti’nin yönetimini 18 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirdiği kongre ile devralan Yönetim Kurulu, Düzce’de basın sektöründe görev yapan profesyonelleri tek çatı altında toplayarak meslek kalitesini artırma çalışmalarını sürdürüyor.

Topluma gelir sağlamak amacıyla oluşturulan sponsorluk ve bağışlardan elde edilen gelirleri başta gazete, televizyon ve internet sitelerine dağıtan Dernek, Ramazan Bayramı öncesi de üyelerine destek oluyor.

Profesyonel çalışanların hem gelirlerini artırmak hem de mesleki eğitim vermek için çalıştıklarını belirten Düzce Gazeteciler Cemiyeti Lideri İslam Keleş, şubat ayından bu yana yürüttükleri çalışmalarla üyeleri güçlendirmeye çalıştıklarını söyledi.

100 ÜYEYE 1.500 TL NAKİT DESTEK

Elde edilen geliri öncelikle gazete, televizyon ve internet sitelerine dağıtarak maddi destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Lider Keleş, “Ramazan Bayramı öncesi çalışan tüm üyelerimize destek olmak için bir çalışma yaptık. Bin 500 TL bağışta bulunduk. Amacımız tüm üyelerimizin maddi olarak rahatlamalarına ve mesleklerini daha rahat koşullarda icra etmelerine yardımcı olmaktır.Gelecek süreçlerimizde de meslek mensuplarımıza mesleki eğitim çalışmaları ve farklı etkinliklerle destek olmaya devam edeceğiz.Kapımız açık derneğimizin üyesi olmak isteyen tüm meslektaşlarımıza açıktır.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu